Pierwszy był Eden

potem hortus, ogród, jardin, garden, garten, baxçe, jardim, bahçe, …

My ludzie, od tysięcy lat nazywamy otaczający nas świat flory i fauny językami podzielonymi u podnóża wieży Babel. Staramy się go okiełznać i powrócić do korzeni pierwotnego i doskonałego Stworzenia. Usiłujemy pochwycić ulotność i nieosiągalność Absolutu. Chcemy znowu otoczyć się bujną, soczystą i nieskalaną zielenią, tętniącą życiem, spokojem i błogostanem, w którym wszystko miało swoje miejsce, sens i przeznaczenie. Wszystko było po coś, nic nie było bez przyczyny.

Wiemy, że natura odgrywa wielką rolę w życiu człowieka i powinna być jego integralną częścią. Ogród to miejsce, które kojarzy się przede wszystkim ze spokojem i szczęściem. Pracownia New Garden Style projektowanie ogrodów i ich zakładanie odbiera, jako misję. Świadomie kreujemy energetyczną przestrzeń, która pozwala odpocząć i odreagować trudy codzienności. Mamy potencjał i możliwości, żeby urzeczywistniać w naszym najbliższym otoczeniu piękno, harmonię i ponadczasowy ład.

Wykorzystujemy w tym celu współczesne technologie, przeznaczone do rozwoju branży, jaką są szeroko pojęte usługi ogrodnicze. Wieloletnie doświadczenie projektantów krajobrazu pozwala na spełnienie oczekiwań każdego klienta. Nasze ekipy techniczne są w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane prace w terenie, czego dowodem jest olśniewający efekt końcowy. Wykraczające ponad standardy zaangażowanie w dogłębne analizowanie oczekiwań naszych klientów to gwarancja satysfakcjonującej współpracy. To oczywiście nie ogranicza naszej inwencji, a jedynie nie pozwala błądzić, proponując jeszcze lepsze i bardziej zaawansowane rozwiązania.