Projektowaniem ogrodów zajmujemy się od zawsze. To nasze życie i pasja. Kochamy prostotę, minimalizm, ład i elegancję, dlatego ogrody nowoczesne szczególnie przypadły nam do gustu. Wizjonerskie pomysły przekładamy na praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Dbamy o szczegóły. Jesteśmy perfekcjonistami więc oprócz realistycznych wizualizacji dopracowujemy w szczegółach dokumentację techniczną. Dobór materiałów, roślin i wyposażenia ogrodowego konsultujemy z naszymi klientami i wykonawcami ogrodów. Opracowujemy kosztorysy, szukamy alternatyw.
Słuchamy naszych klientów i weryfikujemy w praktyce wspólne pomysły. Aranżacje ogrodów naszego autorstwa są za każdym razem odrębnym dziełem sztuki – niepowtarzalną i efektowną kreacją przestrzeni, która ma współgrać z domem i wnętrzem.

Realizacje ogrodów powstają etapami, a ponieważ jest to długi proces inwestycyjny, zdarza się, że trwa kilka lat. Przez cały ten okres towarzyszmy naszym klientom.
Lubimy wyzwania. Nie boimy się trudnych inwestycji, pochyłych działek i skarp. Skrupulatnie podchodzimy do wszystkich pomiarów i wyliczeń. Zdarza nam się pracować po nocach – co ponoć jest cechą ludzi wyjątkowo twórczych ☺.
Wiemy, że natura odgrywa wielką rolę w życiu człowieka i powinna być jego integralną częścią. Ogród to miejsce, które kojarzy się przede wszystkim ze spokojem i szczęściem. Świadomie kreujemy energetyczną przestrzeń, która pozwala odpocząć i odreagować trudy codzienności. Mamy potencjał i możliwości, żeby urzeczywistniać w naszym najbliższym otoczeniu piękno, harmonię i ponadczasowy ład.

Wykorzystujemy w tym celu współczesne technologie, przeznaczone do rozwoju branży, jaką są szeroko pojęte usługi ogrodnicze. Wieloletnie doświadczenie projektantów krajobrazu pozwala na spełnienie oczekiwań każdego klienta. Nasze ekipy techniczne są w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane prace w terenie, czego dowodem jest olśniewający efekt końcowy. Wykraczające ponad standardy zaangażowanie w dogłębne analizowanie oczekiwań naszych klientów to gwarancja satysfakcjonującej współpracy. To oczywiście nie ogranicza naszej inwencji, a jedynie nie pozwala błądzić, proponując jeszcze lepsze i bardziej zaawansowane rozwiązania.

Nasza Kadra

Ola

„mózg operacji” – właścicielka marki New Garden Style i New Home Style. Pasjonatka nowoczesnych ogrodów. Ceni sobie estetykę i wyczucie smaku. Uwielbia góry, spacery i swoją pracę. Architektura krajobrazu to jej życie i zawód z wyboru. Porzuciła pracę w korporacji dla projektowania ogrodów.

Ewelina

wizjonerka i mistrzyni oryginalnych kreacji przestrzennych. Kocha kwiaty i swój zawód. Architekt krajobrazu i projektantka wnętrz. Uwielbia morze oraz góry i cudownie potrafi to połączyć.

Paulina

specjalistka od skrupulatnych wyliczeń i wykonawczych pomysłów. Architekt krajobrazu z zamiłowania i z wykształcenia. Pasjonatka zieleni i obcowania z naturą.

Gosia

miłośniczka kotów, czerwonych róż , nowoczesnych wnętrz i ogrodów. Architekt krajobrazu i projektantka wnętrz. Lubi ludzi i długie rozmowy z klientami.

Irena

ekspert od wyposażenia ogrodów, logistyki i kosztorysów. Prywatnie właścicielka uroczego ogrodu. Nasz sklep nie mógłby bez niej istnieć.

Wojtek

dobry duch dwóch marek: New Garden Style i New Home Style. Weryfikuje nasz szalone pomysły. Prywatnie cudowny mąż Oli i ojciec Franka i Janka.