Pierwszy był Eden

potem hortus, ogród, jardin, garden, garten, baxçe, jardim, bahçe, …

My ludzie, od tysięcy lat nazywamy otaczający nas świat flory i fauny językami podzielonymi u podnóża wieży Babel.
Staramy się go okiełznać i powrócić do korzeni pierwotnego i doskonałego Stworzenia. Usiłujemy pochwycić ulotność i nieosiągalność Absolutu. Chcemy znowu otoczyć się bujną, soczystą i nieskalaną “zielonością”, tętniącą życiem, spokojem i błogostanem, w którym wszystko miało swoje miejsce, sens i przeznaczenie. Wszystko było po coś, nic nie było bez przyczyny.
W New Garden Style właśnie tego poszukujemy. Chcemy tworzyć i budować dla naszych Klientów coś, co będzie ekwiwalentem tejże właśnie pierwotnej i dobrej rzeczywistości. Świadomie kreujemy energetyczną przestrzeń, która pozwoli odpocząć i odreagować trudy codzienności. Mamy potencjał i możliwości, żeby urzeczywistniać w naszym najbliższym otoczeniu piękno, harmonię i ponadczasowy ład.
Wykorzystujemy w tym celu wszelkie, dostępne, współczesne technologie, wieloletnie doświadczenie projektantów krajobrazu, sprawność i fachowość ekip technicznych oraz wykraczające ponad standardy zaangażowanie w dogłębne analizowanie oczekiwań naszych Klientów. To oczywiście nie ogranicza naszej inwencji, a jedynie pozwala nie błądzić proponując jeszcze lepsze i bardziej zaawansowane rozwiązania.