OGRODY WERTYKALNE – ściany zielone

 

Projektujemy i wykonujemy ogrody wertykalne w postaci zielonych ścian do wnetrz i do zastosowana na zewnątrz. Wersje stacjonarne i mobilne.

Szczególnie polecamy ściany tlenowe, które dzięki zastosowaniu roślin o właściwościach fitoremediacyjnych, oczyszczają powietrze w pomieszczeniach z zanieczyszczeń takich jak: benzen, xylen, amoniak, formaldeyd, dwutlenek węgla.

W okresie jesienno-zimowym powietrze w naszych mieszkaniach może być kilkukrotnie bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.
Obecne w powietrzu szkodliwe substancje lotne pochodzące z kosmetyków, środków czystości, drukarek, urządzeń elektronicznych, farb i mebli są przyczyną bóli głowy, podrażnienia oczu, gardła i skóry oraz osłabionej koncentracji. Do tego dochodzą zanieczyszczenia z zewnątrz w postaci pyłów zawieszonych zwanych SMOG-iem.

Chcesz zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich? 
Już teraz zacznij oczyszczać powietrze!  TLENOWA ZIELONA ŚCIANA produkuje czyste powietrze i poprawia mikroklimat w pomieszczeniu w ciągu 24 godzin. Udowodniono, że 1 m2 zielonej ściany jest w stanie oczyścić powietrze w pomieszczeniu o wielkości do 100m2. 

Nie czekaj na SMOG, już teraz pomyśl o czystym powietrzu oraz kojącym działaniu przyrody.

Rekomendowana dla alergików – poprawia mikroklimat w pomieszczeniu, a stosowane podłoże zapobiega wytwarzaniu się pleśni i grzybów.

Automatycznie nawadniana – bez konieczności podłączania do sieci wodociągowej i kanalizacji.

Możesz ją zastosować w biurze, restauracji, domu, szkole, pozostałych budynkach użyteczności publicznej. 

 

Powierzchnia : 2m2 / 72 szt. roślin.

Wymiary z obudową: 129×197 cm

Wymiary bez obudowy: 119×167 cm

Wariant z doświetleniem roślin specjalnie dobranymi reflektorami kierunkowymi.

Nawodnienie: automatyczne, obieg zamknięty, instalacja w obudowie.

 

 

 

 

Miejsce zastosowanie

Mieszkanie prywatne w Krakowie.

 

 

Ogród wertykalny